Wsparcie

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Rozliczając PIT możesz przekazać 1% na cele statutowe Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków z należnego Urzędowi Skarbowemu podatku dochodowego za poprzedni rok, możesz pomóc wielu diabetykom dotkniętym tą cywilizacyjną chorobą – również dzieciom.

Pomagaj z nami, skorzystaj z poniższego kreatora i wpisz KRS 0000159203 wskazując CEL: Zduńska Wola

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominamy, że ze względu na zmianę sposobu przekazywania kwot 1% do organizacji pożytku publicznego przez Centrum Kompetencyjne Rozliczeń, prosimy o obowiązkowe wpisywanie w rozliczeniu podatkowym celu szczegółowego, czyli miejscowości Zduńska Wola, do której mają trafić wpłaty. Najlepiej również wyrazić zgodę na przekazanie danych do organizacji. W przeciwnym razie, w przeciwieństwie do lat ubiegłych, wpłaty wpływają anonimowo w przelewie zbiorczym i nie ma możliwości przypisania ich do naszego Stowarzyszenia.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalność organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków w Zduńskiej Woli w ramach nieodpłatnej działalności statutowej działa na rzecz poprawy sytuacji prawnej, ekonomicznej i zdrowotnej osób chorych na cukrzycę – działa na terenie miasta i powiatu zduńskowolskiego w gminach Zduńska Wola, Szadek i Zapolice.

Zapraszamy do Biura Stowarzyszenia
we wtorki i czwartki 9:00-12:00 gdzie pomagamy w obliczeniach i rozliczeniach rocznych PIT

Można także dokonywać darowizny wpłacając dowolną kwotę na nasze konto:
PEKAO SA 17 1240 3305 1111 0010 3748 3602