Kategorie
Wczasy Wycieczki

Wczasy w Hotelu „Agava” w Neum – Bośnia i Hercegowina

Zapraszam na wczasy do Bośni i Hercegowiny w terminie 22.09 – 01-10.2023 roku

Hotel „AGAVA” * * * * jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku, znajduje się w centralnej części miejscowości Neum, 80 m od morza i plaży. Luksusowo urządzony hotel „AGAVA” posiada hol wejściowy z recepcją, 27 stylowo urządzone pokoje, restaurację i bar na 60 miejsc. Neum jest ciekawym punktem wyjścia do zwiedzania znajdujących się nieopodal miejscowości: Dubrownik, Medziugorie, Korcula, piknik rybny w delcie Neretwy, jaskinia Vjetrenica…

Hotel jest połączony deptakiem z morzem, plażą i z centrum miejscowości Neum. Plaża żwirowa, z łagodnym zejściem do morza, umieszczona w zatoce, odpowiednia dla dzieci i osób nie umiejących pływać. Na plaży znajdują się prysznice i przebieralnie, istnieje możliwość wypożyczenia leżaków, parasoli, rowerów wodnych, kajaków, skuterów i innych sprzętów wodnych. Na plaży znajduje się również sklep z pamiątkami i sala zabaw dla dzieci.

Na plaży codziennie organizowane są różnego rodzaju animacje (aqua areobik, poranna gimnastyka), a wieczorami organizowane są animacje i muzyczno – rozrywkowy program dla dzieci i dorosłych („Miss Plaży”, „Karaoke”, „ Rybackie wieczory”, mini – disco dla najmłodszych). Niech Hotel AGAVA będzie Waszym gospodarzem w Neum.

GALERIA FOTO

Uwaga osoby wyjeżdżające na wczasy do Hotelu „AGAVA” w Bośni

Należy zabrać ze sobą ubezpieczenie „EKUZ”

Czym jest EKUZ?

EKUZ to karta, która potwierdza, że jesteś ubezpieczony w Polsce i masz prawo do korzystania z publicznej opieki zdrowotnej w innym państwie członkowskim UE/EFTA – na koszt NFZ.  EKUZ uprawnia Cię do skorzystania z niezbędnych świadczeń zdrowotnych za granicą, na tych samych warunkach i w takim samym zakresie, jak korzystają obywatele danego kraju (a nie jak ty korzystasz w Polsce!). EKUZ jest ważna z dowodem tożsamości.

EKUZ nie wystarczy jednak, aby zapewnić ci pełną ochronę zdrowotną i finansową na czas podróży. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie poniesiesz wysokich kosztów leczenia za granicą lub że będziesz mógł wrócić do Polski bez problemów w razie choroby lub wypadku, powinieneś wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

Autor: PSD Zd.Wola

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków - Oddział Miejsko Powiatowy w Zduńskiej Woli ul. Łaska 38